Olen võtnud endale eesmärgiks arendada 2.klassi õpilaste digipädevusi vähemalt kord nädalas. Tunniplaanis 2.klassis informaatika tundi ei ole, seega kasutan erinevaid ainetunde.
Siia postitan järjest meie suuremaid töid.
Koostasime 2.klassi õpilastega e-raamatu loomadest. Lõiming loodusõpetuse ja eesti keelega.
Lasin seekord igal lapsel ise looma valida, seetõttu korduvad mõned loomad. Iga õpilane koostas raamatus ühe lehekülje.
Raamat on koostatud BookCreatoriga.
Põhieesmärgiks oli digipädevuse arendamine.
Õpilased õppisid:
- otsima infot,
- jälgima õpitud õigekirja reegleid,
- kasutama Google translate´i,
- sisestama teksti,
- otsima YouTubest videot;
- lisama pilti ja manustama videot,
- salvestama heli.
Raamatut lugedes saab kuulata õpilaste peale loetud teksti.
E-raamat asub siin
Käisime eesti keele tunnis nutiklassis tutvumas Bee-Botidega. Harjutasime Bee-Boti abil lausete moodustamist, kordasime kaashäälikuühendit ja mitmuse tunnust. Programmeerisime Bee-Botid sõitma mööda õigeid lauseid.
Tööjuhised mõtlesin ise välja. Tunnis oli juures abiõpetaja.
Pildid meie tunnist
Kommentaarid
Postita kommentaar