21.oktoobril oli praktiline loeng, kus enda kogemusi jagasid kogenud informaatika õpetajad. Minu jaoks väga vajalik loeng. Sain palju mõtteid. Mõned märksõnad, mis kirjutasin enda jaoks välja: kasutada tunnis õpilastega "jalutamise ja lifti" võtteid, pööratud klassiruum, e-koolikott, enesekontrollitestid, tunni alustamine ja lõpetamine. Kahjuks pidin lahkuma varem ja ei saanud teise õppejõu leongut kuulata. Soovin väga tema slaidiesitlusega tutvuda.
See blogi on seotud minu mikrokraadi õpingutega TÜ "Kooliinformaatika" valdkonnas. Siin on minu kodused ülesanded ja loengute reflektsioon.