Otse põhisisu juurde

21.oktoobri praktikumi retsensioon

21.oktoobril oli praktiline loeng, kus enda kogemusi jagasid kogenud informaatika õpetajad. 
Minu jaoks väga vajalik loeng. Sain palju mõtteid.

 Mõned märksõnad, mis kirjutasin enda jaoks välja:
  • kasutada tunnis õpilastega "jalutamise ja lifti" võtteid, 
  • pööratud klassiruum,
  • e-koolikott,
  • enesekontrollitestid,
  • tunni alustamine ja lõpetamine.
Kahjuks pidin lahkuma varem ja ei saanud teise õppejõu leongut kuulata. Soovin väga tema slaidiesitlusega tutvuda. 

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

2.klassi tegemised digivallas

Olen võtnud endale eesmärgiks arendada 2.klassi õpilaste digipädevusi vähemalt kord nädalas. Tunniplaanis 2.klassis informaatika tundi ei ole, seega kasutan erinevaid ainetunde. Siia postitan järjest meie  suuremaid töid. Koostasime 2.klassi õpilastega e-raamatu loomadest. Lõiming loodusõpetuse ja eesti keelega.  Lasin seekord igal lapsel ise looma valida, seetõttu korduvad mõned loomad. Iga õpilane koostas raamatus ühe lehekülje. Raamat on koostatud BookCreatoriga. Põhieesmärgiks oli digipädevuse arendamine.  Õpilased õppisid: otsima infot,  jälgima õpitud õigekirja reegleid,  kasutama Google translate´i, sisestama teksti, otsima YouTubest videot; lisama pilti ja manustama videot, salvestama heli.  Raamatut lugedes saab kuulata õpilaste peale loetud teksti.  E-raamat asub  siin Käisime eesti keele tunnis nutiklassis tutvumas Bee-Botidega. Harjutasime Bee-Boti abil lausete moodustamist, kordasime kaashäälikuühendit ja mitmuse tunnust. Programmeeri...