21.oktoobril oli praktiline loeng, kus enda kogemusi jagasid kogenud informaatika õpetajad.
Minu jaoks väga vajalik loeng.
Sain palju mõtteid.
Mõned märksõnad, mis kirjutasin enda jaoks välja:
- kasutada tunnis õpilastega "jalutamise ja lifti" võtteid,
- pööratud klassiruum,
- e-koolikott,
- enesekontrollitestid,
- tunni alustamine ja lõpetamine.
Kahjuks pidin lahkuma varem ja ei saanud teise õppejõu leongut kuulata. Soovin väga tema slaidiesitlusega tutvuda.
Kommentaarid
Postita kommentaar