Viimsi Koolis on informaatika eraldi õppeainena tunniplaanis: 3.-5. ja 7. klassis. 3. klass – informaatika 0,5 nädalatundi 4. klass – informaatika 0,5 nädalatundi 5. klass – informaatika 1 nädalatund 7. klass – informaatika 1 Õpetatavad õpitulemused on enamuses võetud RÕK-st. https://viimsi.edu.ee/wp-content/uploads/2020/01/informaatika.pdf Gustav Adolfi Gümnaasiumi põhikoolis on õpilastel võimalik õppida mitmel erineval õppesuunal. IKT õpetus ja digipädevuste kujundamine toimub Gustav Adolfi Gümnaasiumis, kõikides õppeainetes lõimituna õpetajate ühistööna. Õppeainete nimetustes on tehtud erisusi kõikidel õppesuundadel. 1.–4. klassis üks tund nädalas õppeainet „Digitund“, mille aluseks on digipädevuste kujundamine ja lõiming teiste ainevaldkondadega. 6. klassis on kunstiõpetuse ainekava raames üks tund nädalas õppeainet „Multimeedia“, kus on lõimitud IKT ja kunst. Näiteks: Matemaatika- muusikasuunal toimub 1.–6. klassini toimub üks tund nä...
See blogi on seotud minu mikrokraadi õpingutega TÜ "Kooliinformaatika" valdkonnas. Siin on minu kodused ülesanded ja loengute reflektsioon.