Otse põhisisu juurde

Mõtteid 23.sept loengust

Selles loengus pani mind sügavalt mõtlema tehnoloogiatrendi prognoos hariduses. Horizoni report: tehisintellekt, hübriidõpe ja kvaliteetne veebiõpe. Selline hakkab olema tulevikus hariduse omandamine??? Kõlab kuidagi ulmeliselt, kuid kõik on võimalik.


Võibolla Arvutikasutaja Oskustunnistus on isegi hea mõte!!! Koolilõpetajatele annab see paber mingiks ajaks ikkagi eelise võrreldes teiste lõpetajatega.

Mulle väga meeldib GAG-i lähenemine- lõimida informaatikaatika õpitulemused teistesse ainetesse.
Sel juhul ei ole võimalik lihtsalt kopeerida riiklikust õppekavast informaatika ainekava kooli informaatika ainekavasse ümber, kõik tuleb hoolega läbi mõtestada, kaasatud on palju osapooli.

Sain aru digiloo mõttest, et see on ikkagi valik ja sobib neile, kes soovivad enda loovtöö siduda digivahenditega. Väärt mõte!!!



Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

2.klassi tegemised digivallas

Olen võtnud endale eesmärgiks arendada 2.klassi õpilaste digipädevusi vähemalt kord nädalas. Tunniplaanis 2.klassis informaatika tundi ei ole, seega kasutan erinevaid ainetunde. Siia postitan järjest meie  suuremaid töid. Koostasime 2.klassi õpilastega e-raamatu loomadest. Lõiming loodusõpetuse ja eesti keelega.  Lasin seekord igal lapsel ise looma valida, seetõttu korduvad mõned loomad. Iga õpilane koostas raamatus ühe lehekülje. Raamat on koostatud BookCreatoriga. Põhieesmärgiks oli digipädevuse arendamine.  Õpilased õppisid: otsima infot,  jälgima õpitud õigekirja reegleid,  kasutama Google translate´i, sisestama teksti, otsima YouTubest videot; lisama pilti ja manustama videot, salvestama heli.  Raamatut lugedes saab kuulata õpilaste peale loetud teksti.  E-raamat asub  siin Käisime eesti keele tunnis nutiklassis tutvumas Bee-Botidega. Harjutasime Bee-Boti abil lausete moodustamist, kordasime kaashäälikuühendit ja mitmuse tunnust. Programmeeri...