Selles loengus pani mind sügavalt mõtlema tehnoloogiatrendi prognoos hariduses. Horizoni report: tehisintellekt, hübriidõpe ja kvaliteetne veebiõpe. Selline hakkab olema tulevikus hariduse omandamine??? Kõlab kuidagi ulmeliselt, kuid kõik on võimalik.
Võibolla Arvutikasutaja Oskustunnistus on isegi hea mõte!!! Koolilõpetajatele annab see paber mingiks ajaks ikkagi eelise võrreldes teiste lõpetajatega.
Mulle väga meeldib GAG-i lähenemine- lõimida informaatikaatika õpitulemused teistesse ainetesse.
Sel juhul ei ole võimalik lihtsalt kopeerida riiklikust õppekavast informaatika ainekava kooli informaatika ainekavasse ümber, kõik tuleb hoolega läbi mõtestada, kaasatud on palju osapooli.
Sain aru digiloo mõttest, et see on ikkagi valik ja sobib neile, kes soovivad enda loovtöö siduda digivahenditega. Väärt mõte!!!
Kommentaarid
Postita kommentaar