Täna räägiti väga olulisestest teemadest tunni ettevalmisetamisel: kuidas püstitada eesmärke tunnile; milliseid õppetegevusi planeerida tundi, lähtudes õppijaist; kuidas kinnistada õpitut ja kuidas anda tagasisidet ja hinnata.
Meelde jäi Merilli õpetamise taksonoomia ja õpetamise erinevad tasemed.
Mõtlema pani, et õpitulemused tuleb sõnastada õpilase mõõdetavate/vaadeldavate tegevustena- "teab" ja "oskab" ei ole vaadelavad tegevused ja õpieesmärkide taksonoomia, mille järgi teadmine ja mõistmine on õppimise juures madalamad tasemed. raakendamine, analüüs ja sünteeimine on kõrgemad tasemed ja just neid peaks õppijates aerndama.
Ümberpööratud klassiruum- äratas huvi, kuid see eeldab, et kõigil õpilastel on olemas kodus seade, millega õppida. Nutisedames võib olla keeruline täita testi või opereeruda erinevates keskkondades.
Õppejõud selgitas väga põhjalikult, mida ootab järgmise koduse ülesande juures, millele pöörata tähelepanu. Selgitati uue keskkonna kasutamist, kus tuleb kodune töö üles ehitada.
Kommentaarid
Postita kommentaar